Eidolon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eidolon

Website about people from L2 world
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška

Goto down 
AutorZpráva
Trignein
Anonymní




Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška   Přihláška Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 12:12 am

a) Nick pod kterymi jste znami (nebo aktualni nick):TRIGNEIN
b) Jak dlouho L2 hrajete:Tak pred rokem a pul prvni zkusenost.A tak pred 4mesicema sem zas zacal hrat
c) Jaky char a jake mate zkusenosti:Paladin co potřebuju to umim.Co nevim na to se zeptam...Smile
d) Proc by jste se k nam chteli pridat:Dostal sem nabidku od p1xy in game.A docela se mi zamlouvate.Chtěl bych zkusit jaké to s váma bude a jestli mužu na začatek poprosit žadné war:)Aspon chvilku:)
e) Odkud jste se o nas dozvedeli:viz předchozí řádek
f) Jak casto hrajete:JAk to de.Neřikam že jsem každý den, ale snažim se....
g) Level:63, PP 51, SE 61
h) Vek (nijak vekove neomezujeme -pouze informacni charakter):16
ch) Muzete dodat i mesto a osobnejsi udaje o sobe:Nerad udavam osobni udaje na netu....Kdyžtak PM ve hře nebo tady.Případné dotazy rád zodpovím.
PS:Kdyžtak se ptej p1Xy
už je s tím celkem dobře obeznámen. farao
Návrat nahoru Goto down
Bugatka




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 26. 06. 08

Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 12:51 am

+1

Tank se hodi vzdy:) aspon muzem lepe chodit na nizsi lvl rbcek.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 4:26 pm

Aktivni tank nam sice bude v budoucnu chybet, ale si prilis low lvl. Jadro clanu je 70+ a tank se solo expi. To znamena, ze ti dlouho bude trvat nez nas dozenes a zbytecne te bude zdrzovat i war. Navic davas najevo, ze se ti nelibi moc wary

Ve tvem vlastnim zajmu ti radim.. najdi si jiny clan, kde by si mohl mit i pt.
Návrat nahoru Goto down
Trignein
Anonymní




Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: přihláška   Přihláška Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 11:22 am

HH....Nejsem proti war jen jsem drobet převálčenej.Doted sem byl dlouho v Rainbow kde o war nak nemame nouzi.Je pravda že sem low, ale vy jste mi nabidli jestli nechci k vam. S tou pt, sem zvyklej expit sam navic diky tomu Secku a PP to de celkem rychle a v klidu jak normal tak v cata. NAvic dokud nemate war nevidim nakej velkej problem....... No nic.Kdybys změnil nazor dej vědět.Budu jedině rad......
Jen mam snad poslední dotaz.Komu chcete vyhlašovat war??Co sem slyšel s 16 lidma v clanu, nevim neviim. ČUS
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška   Přihláška Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Eidolon :: About :: Prihlasky-
Přejdi na: